هویت تجاری ما بر اساس مشتریان شکل می گیرد و پیشرفت می کند.

مجموعه کافه قنادی های الف خدمتی جدید از مجموعه تجاری الف می باشد که بر اساس خواست مشتریان عزیز مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف می باشد که لذت یک چای یا قهوه خوشمزه در کنار شیرینی و کیک تازه را فراهم می کند.
شبکه تامین مواد اولیه

مجموعه فروشگاه های زنجیره ای الف با توجه به رسالت خود در تهیه بهترین شیرینی ها و انواع کیک در کشور اقدام به ایجاد شبکه گسترده توزیع مواد درجه یک برای دسترسی تمام شعب خود در سراسر ایران برای بهره مندی از مواد اولیه درجه یک نموده است.

نیروهای حرفه ای

الف با بهره مندی از نیروهای آموزش دیده ، حرفه ای و خوش برخورد در سراسر کشور و در شعب خود سعی در یکپارچگی هر چه بیشتر خدمات خود دارد. مجموعه الف همواره بر رفتار شایسته با مشتریان خود تاکید دارد.

گستردگی شعب

مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شیرینی الف در این راستا می‏‌کوشد تا برای دسترسی همه هموطنان کشور با ایجاد شعب های خود در شهر های مختلف دسترسی شما عزیزان را ساده و هموار نماید تاهر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار در دسترس مشتریان قرارگیرد.

تمرکز تک محور در دستیابی به نتایج.

تنها تمرکز ما در تمام فرایندهایمان رسیدن به شعار شما شایسته بهترین ها هستید خواهد بود و این موضوع محور کلیه فعالیت هایمان در تمام عرصه ها خواهد بود.

ما رویاهای مشتریان خود را به واقعیت تبدیل می کنیم.

ساختن لحظه ای آرامش و آسایش در یک محیط زیبا، مفرح و انرژی بخش برای مشتریانمان، اصلی اساسی در ایجاد تجربه ای لذت بخش برای شماست.

کافه قنادی الف در انحصار رنگ ها

رنگ ها و طعم ها جزئی جدایی ناپذیر از مجموعه کافه قنادی های الف است آسایش و آرامش شما در الف برای ما مهم و اصلی جدایی ناپذیر است.
کافه قنادی الف خاستگاه کیفیت به همراه تازگی در طعم هاست. احترام به مشتریان، مواد درجه یک و درنهایت کافه و منوهای بی نظیر باعث شده است تا ما برند الف را با افتخار به دوستان و آشنایان خود معرفی کنیم.
مجموعه کافه قنادی های الف
cafe alef


عضویت در خبرنامه کافه قنادی الف